logo

DACHY

firma budowlana Adamski zdjęcia z drona

BUDOWA DACHU, ISTOTNY ELEMENT INWESTYCJI -

JAK WYBRAĆ WYKONAWCĘ?

Budowa dachu to bardzo ważny, złożony i wieloetapowy element realizacji każdej inwestycji. Choć dach teoretycznie jest „tylko” zwieńczeniem budynku, w praktyce pełni wiele ważnych ról – począwszy od ochrony przed warunkami atmosferycznymi, przez odprowadzanie wody opadowej, aż po kwestie estetyczne. Jakość dachu znacząco wpływa na funkcjonowanie całego domu i ma kluczowe znaczenie w kosztach eksploatacji (utrata ciepła). Wybór wykonawcy dachu jest więc niezwykle ważny i zdecydowanie nie powinien być dziełem przypadku. Jak zatem wyłonić najlepszego oferenta i na jakie kwestie zwrócić uwagę?

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE -

SZUKAJ TAK, BY SIĘ NIE ROZCZAROWAĆ

Budowa dachów wymaga bardzo dużej wiedzy i doświadczenia. To one procentują podczas realizacji, dając gwarancję zgodności ze sztuką i idącej z nią w parze jakości. Wykonawca, który przez lata pracy miał styczność z wieloma wyzwaniami, budował dachy w różnych bryłach domów, zróżnicowanych stylach i technologiach, z pewnością nie będzie miał problemu, aby podołać zadaniu. Istotnym jest również, aby wybrana firma dysponowała zespołem specjalistów, dzięki którym realizacja inwestycji przebiegnie sprawnie i bez zbędnych przestojów. Wielu inwestorów miało do czynienia z „fachowcami”, którzy rozpoczynali dzień od przerwy, nie stawiali się na placu budowy lub nadużywali alkoholu – taka ekipa zawsze zwiastuje poważne problemy. Trzeba się więc upewnić, że wybrana firma poważnie podchodzi do podjętych zobowiązań, ma dobre opinie i traktuje zleceniodawcę poważnie. Doświadczenie wykonawcy przekłada się także na bezcenną wiedzę, z której można skorzystać, licząc na sugestie i podsuwanie korzystnych rozwiązań, o których jako laik, inwestor może nie mieć pojęcia.

Marcin Adamski firma budowlana budujemy domy Poznań Piątkowo

DOŚWIADCZENIE PRZY BUDOWE DACHU TO:

SPRAWNA REALIZACJA

WYSOKA JAKOŚĆ EFEKTU KOŃCOWEGO

UMIEJĘTNOŚĆ WYKONANIA NAWET TRUDNYCH I NIETYPOWYCH PROJEKTÓW

PEWNOŚĆ RZETELNEJ, NIEZAWODNEJ PRACY BEZ TRESU I PRZYKRYCH NIESPODZIANEK

Adamski Marcin budowa domu

CENA - CZY TO ABY NA PEWNO NAJWAŻNIEJSZE KRYTERIUM WYBORU?

Nie jest tajemnicą, że budowa domu to bardzo kosztowna inwestycja i poważne decyzje. Każdy inwestor szuka oszczędności i tam gdzie to możliwe, tnie koszty. Są jednak elementy przedsięwzięcia, w przypadku których taniej nie oznacza lepiej. Należy do nich między innymi budowa dachu. Firm budowlanych na polskim rynku przybywa jak przysłowiowych grzybów po deszczu, wiele z nich jednak nie ma doświadczenia, wiedzy i fachu w ręku. Zlecone prace wykonuje intuicyjnie, a to przekłada się na kiepską jakość dachu i zapowiada konieczność ponoszenia dość szybko sporych wydatków, żeby naprawić popełnione przez nierzetelnego wykonawcę błędy.

Jeśli chcemy mieć pewność, że sprawdzona ekipa postawi solidny dach, korzystając z wieloletniego doświadczenia, know how i jakościowych materiałów, gwarantując realizację bez zarzutu i wiele lat spokoju bez konieczności napraw, trzeba się liczyć z wyższymi kosztami. Wartością, którą inwestor w zamian za to otrzymuje jest spokój, brak nerwów, usterek i gwarancja porządnego, zgodnego z projektem dachu, który bez trudu przetrwa wiele lat użytkowania bez konieczności remontu.

ADAMSKI - BUDUJEMY Z PASJĄ,

A O NASZEJ BRANŻY WIEMY WIELE

Doświadczenie, które przekłada się na jakość. www.marcinadamski.pl to niewielka firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem. Założona z pasji i prowadzona od lat w rodzinnej, pełnej zaangażowania atmosferze. Zbudowaliśmy niezawodny zespół specjalistów, w którym każdy jest mistrzem w swojej dziedzinie, wspólnie możemy podołać każdemu wyzwaniu w naszej branży. Budujemy domy, zajmujemy się wykończeniami pod klucz, jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami w budowie dachów. Dekarstwo Poznań – ale również okolice to nasz „konik”.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Mieliśmy przyjemność realizacji wielu nietypowych projektów i wymagających inwestycji, które dziś procentują unikalną wiedzą, sprawną współpracą, a także licznymi korzyściami. Możemy naszym klientom zaoferować zakup materiałów budowlanych w bardzo atrakcyjnych cenach u sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nie jesteśmy najtańsi na rynku – wynika to z profesjonalizmu i ponoszonych kosztów. Jesteśmy natomiast z całą pewnością wykonawcą, który zrealizuje projekt od A do Z, bez zakłóceń, terminowo i zgodnie z ustalonymi warunkami. Nie uznajemy półśrodków i podczas każdej realizacji stawiamy na perfekcyjną jakość, zapewniając naszym klientom spokój i wygodę.

ELASTYCZNA WSPÓŁPRACA I PRZEJRZYSTE WARUNKI

Z Adamskim zawsze się opłaca – szanujemy naszych klientów i podpisujemy klarowne umowy, w których nie ma ukrytych kosztów – podana i ustalona obopólnie cena, jest zawsze ceną końcową. Dokładamy starań, aby kooperacja przebiegała w przyjaznej, pełnej zrozumienia potrzeb inwestora atmosferze. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wiele stresów i emocji budzi budowa dachu i domu, staramy się więc jak najwięcej elementów realizacji „zdjąć” z głowy klienta, zapewniając mu komfort oraz pewność, że powierzył realizację odpowiednim ludziom.

Budowa dachu - jeśli zastanawiasz się nad wyborem wykonawcy, chciałbyś wiedzieć więcej o technologiach, możliwościach, kosztach – z przyjemnością udzielimy wszystkich informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!